Skip to main content

Kā iegādāties preci?

Pirkšana

Izvēlies preci, spiežot pogu „Pirkt”.

Dodies uz iepirkumu grozu. Spied pogu "Noformēt pasūtījumu".

Pasūtījuma formā norādi savu kontaktinformāciju.

Pēc mirkļa savā e-pastā saņemsi automātiski izveidotu rēķinu par pirkumu. Veic rēķina apmaksu.

Pēc neilga brīža (pāris stundu laikā, brīvdienās ilgāk) saņemsi īsziņu, ka apmaksa ir bijusi veiksmīga.

Dāvanu karte

Dāvanu kartes iespējams izmantot, tikai veicot pirkumus www.dabasperles.lv
Ar dāvanu karti nav iespējams norēķināties nevienā no mūsu sadarbības partneru veikaliem.
Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 gads. Uz kartes ir atzīmēta gan kartes nominālvērtība, gan derīguma termiņš, gan unikālais kods, kuru ievadot no pirkuma summas tiks atņemta dāvanu kartes summa, starpība ir jāpiemaksā klientam.
Dāvanu kartes iespējams iegādāties tikai www.dabasperles.lv

Piegāde

Visus produktus vari iegādāties arī mūsu ražotnē Rīgā Brīvības 439 (katru darba dienu no 8:00-13:00 vai iepriekš vienojoties par ierašanās laiku pa telefonu 28322714 vai 28343340).

Piegādes maksa 3.13 euro ar Omniva pakomātiem visā Latvijā.

BEZMAKSAS PIEGĀDE ar Omnivas pakomātu visā Latvijā pasūtījumiem virs 49.00 Euro un kā ierasts, katram pirkumam klāt maza dāvaniņa!

Piegādes ilgums 1-3 darba dienas. Ņem vērā, ka valsts ārkārtas stāvokļa dēļ un pirms dažādiem svētkiem piegāde var iekavēties - pat līdz 10 darba dienām. Tāpēc, lūdzam, izņemt laikus paciņas no pakomātiem, lai atbrīvotu viet citiem!

Piegāde uz ārzemēm ar Omnivas kurjerdienesta starpniecību, aptuvenā cena 15 euro.

Pilna cenu lapa katrai valstij šeit:

https://www.omniva.lv/public/files/failid/europe_pricelist.pdf

Apmaksa

Savā e-pastā saņemsi pasūtījuma rēķinu un apstiprinājumu.

Lūdzam veikt samaksu par pasūtījumu ilgi nekavējoties, jo dažreiz straujajā dzīves ritmā tas piemirstas.

 

 

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās ar Omnivas pakomātu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.
Atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces.
Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pavadzīmi, uz:
Rīgas t. c. Juglas Centrs Omnivas pakomātu
SIA Dabas Pērles
tel. 28322714

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu:pasta adrese maza

Ja nesaņemāt atbildi, iespējams e-pasts nokļuvis pie Mēstulēm (Surogātpasta).

Distances līgums
Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.dabasperles.lv īpašnieku SIA „Dabas Pērles”, Reģ. Nr 40203165479, juridiskā adrese: Gundegu iela 2, Bukulti, Garkalnes novads, Rīgas rajons LV-1024, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.dabsperles.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.dabasperles.lv interneta tirdzniecības vietnē.
1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod ķermeņa, sejas, matu kosmētiku (turpmāk Preces) saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).
2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.dabasperles.lv Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, telefona nr, ērtāko Omnivas pakomātu un nospiežot uz lauka „Noformēt pirkumu“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uzpasta adrese maza. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot SIA „Omniva” (turpmāk kurjerpasts), pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
3. Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā pakomātā saskaņā ar kurjerpasta noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.
4. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās - komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta un īsziņas veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.
5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam.
6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.
7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
7.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
7.3. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu:pasta adrese maza 
7.4. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā.
8. Vidējais piegādes laiks ir 1-5 darba dienas.
9. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).
10. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā www.dabasperles.lv ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron) vai ar pārskaitījumu uz SIA Dabas Pērles konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā.
11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.
12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA Dabas Pērles aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK.

SIA Dabas Pērles Jūsu personas datus apstrādā dažādos veidos vairākiem mērķiem.

SIA Dabas Pērles neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru Jūs sniedzat tiešsaistē, bez tiesiska pamata. SIA Dabas Pērles pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām.

SIA Dabas Pērles var apstrādāt Jūsu personas datus apkopotā veidā statistikas vajadzībām, lai analizētu un uzlabotu sniegtos pakalpojumus un produktus.

SIA Dabas Pērles veic visus iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, Jums ir šādas tiesības:

- pieprasīt piekļuvi Jūsu personas datiem; 
- pieprasīt labot vai dzēst Jūsu personas datus, ciktāl tas ir iespējams; 
- pieprasīt ierobežot vai iebilsti pret Jūsu personas datu apstrādi; 
- pieprasīt pārnest Jūsu personas datus, ciktāl tas ir iespējams; 
- jebkurā brīdī atsaukt Jūsu sniegto piekrišanu personas datu apstrādei; 
- iesniegt sūdzību nacionālajā fizisko personu datu aizsardzības iestādē; 
- sazināties ar SIA Dabas Pērles un iegūt papildus informāciju par Jūsu personas datu apstrādi

SIA Dabas Pērles Gundegu iela 2 Bukulti, LV-1024, Latvija.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latvijas Republikas nacionālās fizisko personu datu aizsardzības iestādes kontaktinformācija: Datu Valsts Inspekcija, Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, Latvija, LV-1011, tālr.: +371 67223131, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

REKLĀMAS PAZIŅOJUMU SAŅEMŠANA

Piesakoties komerciālu paziņojumu Jūs piekrītat, ka SIA Dabas Pērles apstrādā Jūsu personas datus, ko norādā.t

Ja Mājas lapā iegādājaties Preces, SIA Dabas Pērles izmanto Jūsu e-pasta adresi un telefona nr komerciālu paziņojumu nosūtīšanai par līdzīgām Precēm arī tad, ja komerciālu paziņojumu saņemšanai neesat pieteicies. Ja nevēlaties saņemt šādus paziņojumus, atsevišķā e-pasta sūtījumā uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas, kā arī katrā komerciālā paziņojuma saņemšanas laikā Jums ir iespēja atteikties no turpmākas Jūsu e-pasta adreses izmantošanas komerciālu paziņojumu sūtīšanai. Kā arī saņemot īsziņu, atteikties no turpmākas Jūsu tālruņa nr izmantošanas komerciālu paziņojumu sūtīšanai.

Jūsu personas datus, kas saistās ar komerciālu paziņojumu nosūtīšanu, apstrādā tikai SIA Dabas Pērles un mūsu sadarbības partneri, kas nodrošina IT struktūras un e-pastu nosūtīšanas platformas.

Jūsu personas dati šā mērķa ietvaros tiek apstrādāti līdz brīdim, kad Jūs atsauksiet savu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai vai atteiksieties no komerciālu paziņojumu saņemšanas. Informācija par piekrišanas atsaukumu vai atteikumu tiks saglabāta, lai pienācīgi izpildītu Jūsu pieprasījumu nesūtīt komerciālus paziņojumus.

SIA Dabas Pērles pārtrauc komerciālo paziņojumu sūtīšanu, tiklīdz tiek apstrādāts Jūsu pieprasījums.

ATSAUKSMES

Atstājot atsauksmi par Preci, Jūs piekrītat, ka Jūsu vārds, Precei piešķirtais novērtējums un atstātā atsauksme tiek publicēta Mājas lapā.

Iepriekš minētie personas dati tiek apstrādāti ar mērķi publicēt atsauksmi Mājas lapā un uzlabot SIA Dabas Pērles sniegto pakalpojumu un produktu kvalitāti.

SIA Dabas Pērles nepieciešamības gadījuma var telefoniski vai elektroniski sazināties ar Jums, lai atrisinātu problēmas saistībā ar pakalpojumu vai preci, par kuru Jūs esat atstājis atsauksmi.

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Piekrītot saņemt jaunumus e-pastā, Jūs piekrītat, ka SIA Dabas Pērles uz Jūsu noradīto e-pasta adresi nosūta komerciālus paziņojumus.

Jūsu personas dati šā mērķa ietvaros tiek apstrādāti līdz brīdim, kad Jūs atsauksiet savu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai vai atteiksieties no komerciālu paziņojumu saņemšanas. Informācija par piekrišanas atsaukumu vai atteikumu tiks saglabāta, lai pienācīgi izpildītu Jūsu pieprasījumu nesūtīt komerciālus paziņojumus.